Nieuwe Kade
- 105m²
- 3

Beschrijving
Te huur:
Een prachtig gemeubileerd woonhuis met 3 slaapkamers gelegen in het hart van het schilderachtige Friese dorp Grou, direct aan het Pikmeer met toegang tot het Prinses Margrietkanaal en de waterwegen van de noordelijke provincie Nederland en het Ijselmeer.
De woonkamer en eetkamer hebben een prachtig uitzicht op het meer, de volledig uitgeruste keuken grenst aan de wasruimte en heeft toegang tot een mooi plein met uitzicht op de oude Sint Piter-kerk.
Boven heeft een slaapkamer met een queensize bed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden uitzicht op het meer, de derde slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden heeft uitzicht op het plein. De grote lichte badkamer heeft een dubbele wastafel, een toilet, een douche en een ligbad.
Grou ligt op 20 autominuten rijden van de hoofdstad Leeuwarden en 15 autominuten rijden van de A7 voor verkeer richting Groningen of het westen van het land.
De woning wordt gemeubileerd verhuurd inclusief g/w/e, tv & internet.
Short stay is mogelijk vanaf 3 maanden.
Onze voorwaarden zijn van toepassing.
Functies
- Startdatum Beschikbaar vanaf 01-05-2021
- Totale huur €3.000 incl
- Servicekosten -
- Overige kosten Gas/Warmte Water Elektriciteit internet Televisie - €1 €1 €1 €1 €1
- Borg -
- Type Woonhuis, Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Nieuwbouw Nee
- Eindniveau Bestaande bouw
- Aantal kamers 4
- Aantal slaapkamers 3
- Oppervlakte 105 m²
- Balkon Nee
- Inclusief BTW Ja
- Roken Nee
- Huisdieren toegestaan Nee
Media

Ben jij benieuwd wanneer er een huurwoning vrijkomt die perfect bij jouw wensen past?
Meer informatie
Rotsvast is meer dan een dienstverlener – wij zijn een partner die met je meedenkt.
Ontdek onze aanpakIn de buurt

Leeuwarden
Maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 18:00.