Rots-Vast Eindhoven

Vestiging informatie Contactpersonen
Willemstraat 14
5611 HD Eindhoven
Telefoon: +31(0)40-2440244
Fax: +31(0)40-2463744
E-mail: eindhoven@rotsvast.nl
Banknr: 122373006
Kvk: 17087805
Btw nr.: NL 815697351.B01
Iban: NL98RABO0122373006
Bic: RABONL2U
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 21:00 uur
Zaterdagen van 10.00 tot 16.00 uur
Algemene Voorwaarden (pdf)
Aanbod van deze vestiging

Vestiging foto's

Rots-Vast Eindhoven

Werkgebied

Hans van Gennip
0031(40)2440244
hansg@eindhoven-rotsvast.nl
Hans van Gennip
Emmy Braam
0031(40)2440244
emmyb@eindhoven-rotsvast.nl
Emmy Braam
Arno Vervoord
0031(40)2440244
arnov@eindhoven-rotsvast.nl
Arno Vervoord
Ties van de Moosdijk
0031(40)2440244
tiesm@eindhoven-rotsvast.nl
Ties van de Moosdijk
Bianca Schenkels
+31(0)40 2440244
biancas@eindhoven-rotsvast.nl
Bianca Schenkels
Joyce Kelfkens
040-2440244
joycek@eindhoven-rotsvast.nl
Joyce Kelfkens
telefoon
Bel me terug !
Succesvol Huren
  • 70% binnen 4 weken succesvol een woning
  • Grootste aanbod huurwoningen
  • Geen wachtlijst
  • Ontvang nieuwsbrief met nieuwe woningen
Meer weten over huren
Verhuur Veilig

Succesvol Verhuren
  • Vrijblijvend advies over verhuren 
  • Selectie van geschikte huurders
  • Opmaken huurcontract
  • Optioneel beheer
Meer weten over verhuren
Besparen op gas- en elektriciteitkosten?